niedziela, 6 czerwca 2010

Za czym tęsknię


No i pochłonęła mnie całkowicie nowa praca. Za bardzo. Kończę właśnie drugi miesiąc z nowymi wyzwaniami, uczę się, przygladam i próbuję znaleść w niej swój sposób na dalszy rozwój. Jedno już wiem na pewno, lubię to co robię. I żeby tak zostało muszę odnaleść złoty środek pomiedzy zarabianiem a swoim życiem.
Nie robię decu nie fotografuję, czs to zmienić. Powoli dojrzewa we mnie chęć do zrobienia czegoś własnymi rękoma. Zamowiłam srebro do biżuterii, zrobiłam w aucie pomiedzy pracą kilka projektów. Decu zostawię sobie na letnie weekendy spędzane w ogrodzie. I zrobię na początek nalewkę z płatków róży.
Odgrzebałam też swoje wiosenne zdjecia makro. Za fotografowanie tęsknię najbardziej.

14 komentarzy:

 1. to piekne kiedy jest nam dane wykonywanie czegos co sprawia przyjemnosc a juz polaczenie tego z odpowiednim zarobkiem to po prostu luksus,niech Ci sie tak dzieje zawsze :) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia! Kiedy jest się craftoholikiem hobby nie pozwoli o sobie zapomnieć, będzie tak długo mamić i przyciągać, aż znajdziemy złoty sposób na zaaranżowanie codzienności, żeby do niego wrócić, i całe szczęście, że tak się dzieje;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Grunt to równowaga między róznymi aspektami zycia. Też o tym ostatnio zapomniałem;( Na fotki to mozna zawsze znaleść okazję z mniejszym aparacikiem! Górne fotki swietne, bardzo nastrojowe. Życzę udanego powrotu do twórczości!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

  Jeśli tak podaję linka:

  [LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA

  OdpowiedzUsuń
 5. Haces cosas maravillosas en decoupage. Me encantó todo.

  Besos desde Chile

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do zabawy
  http://blogowanko-jagodzianka.blogspot.com/2010/08/moj-top-ten-i-like-it.html

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne zdjęcia!

  pozdrawiam,
  Paula

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam! Masz tak zręczne łapki i różne talenty, że możesz wybierać jak w ulęgałkach. Nawet zdjęcia( cudne) wybrałaś adekwatne do pogody t.j. do podkolorowania szarugi jesiennej. Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja nie mogę!!! Jest 00:39, chyba dlatego nie dowidzę. Jakiej szarugi!!! Toż to post czerwcowy, a nie wrześniowy.Jeszcze raz pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Co tam u ciebie?Ta cisza ciut za długa już,wracaj no tu szybko do nas.

  OdpowiedzUsuń
 11. Najbardziej podoba mi się ostatnie zdjęcie. Czy to walka?? Czy tylko przyjacielska pogawędka żuczka z mrówką??
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń