czwartek, 14 stycznia 2010

Jak kadr ze starego filmuNa grudniowy zlot Decu Czarownic zabrałam oprócz deseczek pod ikony pudełeczka ze sklejki. Łatwo i szybko można je przygotować do dekorowania i są lekkie. Co prawda pojechałam autem ale i tak dość się nadźwigałam. No i sklejkowe pudełeczka mają inne kształty niż drewniane.
Na zlot Gosia z Urokliwiska przywiozła całą masę wydruków. I tu spadł mi kamień z serca bo moja tuba z papierami postnowiła zostać w domu :)
Wybrałam dla siebie kilka a w śród nich i ten motyw. Portret dziewczynki w sepii skojarzył mi się z dziecięcymi gwiazdkami lat dwudziestych, stad nawiązanie kolorystyczne do starej taśmy filmowej. Wzorek to stencil. Kolorek jak zwykle z mieszania, beżowo –szary Meimerii, czarny i fiolet.

10 komentarzy:

 1. Piękne pudełeczko, bardzo klimatyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super pudełeczko, mi tez kojarzy sie ten motyw od razu z latami 20 i wprowadza w nostalgiczny nastrój

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam taką stylistykę, motyw jest piękny i super go wmontowalaś w tę kolorystykę

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta sepia wydaje się najbardziej trafionym kolorem! Bardzo fajne, nastrojowe! Widzę, że startujemy w konkursie w tej samej kategorii! Jutro wyślę sms-y z obu moich komórek, bo uważam Twój blog za wart poparcia! Za to co robisz, jak robisz i w jaki sposób prezentujesz nam swoje dzieła! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Slavko bardzo dziękuję. I ja z przyjemnością oddam swoj głos u Ciebie. Bo choć nie zostawiam komentarzy to znam doskonale Twoje blogi i chetnie lubię do nich wracać. Piękne zdjęcia.
  Monle, dziękuję.
  Goha,dzięki mam jeszcze kilka wydróków od Ciebie i mam nadzieję że i z nimi prace przypadną do gustu Mistrzyni.
  Kasia,Nowalinka, Madalinka - dziekuję.
  To nadal ja , ale jak zapisałam kolejny blog który mam nadzieję niedługo ruszy z impetem nie radzę sobie z przeniesieniem na artkonstancję :) MOże ktoś ma pomysł jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny motyw. Całe pudełeczko bardzo stylowe. Tylko się zachwycać!

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo tkliwy motyw i taki, taki ....... :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pudełeczko śliczne, nostalgiczne i wprowadza w klimat.

  OdpowiedzUsuń